Obchodní činnost

Tisk

Kromě výše uvedených činností se naše společnost zabývá obchodní činností v oboru stavebních materiálů se specializovaným sortimentem za velice zajímavé ceny. Jako příklad uvádíme:

Zateplovací systémy

Nabízíme a dodáváme kompletní zateplovací systémy (i jejich komponenty) firem Baumit, Sto, Termo+ i dalších.

Dřevoštěpkové desky

Snadno opracovatelný, vodostálý a těžce hořlavý materiál OSB 3, formátu 625 x 2500 mm, s perodrážkou po celém obvodě, v tloušťkách 12, 15, 18 a 22 mm. Použití desek je velice široké - podlahy, plovoucí podlahy, stěny dřevostaveb, podklad pro střešní šindel, ale i jako interiérový prvek.

Nátěrové hmoty

Jako regionálné zástupci Stavební chemie Slaný Vám můžeme nabídnout široký sortiment vodou ředitelných barev interiérových (sněhově bílé barvy, emaily, standardní barvy, barvy na sádrokarton, plastické tapety, ...) i exteriérových (akrylátové a silikátové fasádní barvy - bílé či tónované, lazurovací laky apod.), přípravky na odstranění vlhkosti, hydroizolaci zdiva, impregnaci dřeva proti biologickým škůdcům, tekuté hydroizolační folie pod obklady a dlažby, penetrační nátěry ve velmi dobré kvalitě za příznivé ceny. Interiérové a exteriérové barvy tónujeme.

Výrobky Transform Lázně Bohdaneč

Jedná se o výrobky z recyklovaného plastu vynikajících vlastností. Tyto výrobky mají prakticky neomezenou životnost, nemusejí se nijak povrchově upravovat, jsou snadno opracovatelné. Prodáváme plotové latě, podplotové dílce, zatravňovací dlažbu, různé obrubníky, kabelové tvárnice, plotové sloupky, rošty dešťových vpustí (mřížky na kanály) a další plastové profily a desky různých rozměrů a barev.


Ostatní

Disponujeme širokým sortimentem silikonových a akrylátových tmelů, montážních pěn, obkladových lepidel, spárovacích hmot různých odstínů, podkladních desek pod plovoucí podlahy ADIPAN a řadou dalších zajímavých materiálů. Na objednávku zajišťujeme obklady a dlažby i klasický stavební materiál (zdící, lepenky, izolační materiál, šindel, omítky) a široký sortiment nářadí pro malíře i zedníky.

Připravujeme

Široký sortiment vnitřních dveří plných i prosklených z různých druhů dřevin, či lamina za velice příznivé ceny včetně kování. V případě zájmu Vám zajistíme i odbornou montáž přímo výrobcem.

Adresa prodejny:

 

Belgická 21/4918
466 05
Jablonec nad Nisou
(dříve vrátnice areálu bývalého LIAZu)

Kontakt:
481 010 118
737 248 418


Zvětšit mapu